1- THE 100

97 yıl önce Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiştir. Bir çok medeniyette bu şekilde çökmüştür. Hayatta sadece 12 farklı ulustan toplam 400 kişi bu yok oluştan kaçabilmeyi başarmıştır. Uzun yıllar uzayda yaşam sürdürerek 3 nesil yetiştirerek, sayılarını 4000 kişiye ulaştırmışlardır. Şimdi kaynaklar tükenmek üzere, nüfus kontrolü nasıl sağlanacak?, tüketim nasıl dengelenecek?, yok olmuş bir dünyada nasıl ayakta kalacaklar dersiniz? Dünya’nın yok edilmesinden uzun süre geçmiştir, halen yaşanılabilecek, umut olabilecek bir yer var mı dersiniz. Bu keşfe katılmak için izlemeye hemen başlamalısın!

TÜR : Bilim kurgu dizileri , politik diziler, gençlik, kitaplardan uyarlanan diziler, drama dizileri

(Şiddet ve cinsellik içermektedir.)

2-PRİSON BREAK

Abisi cinayetten haksız yere suçlu bulunan bir yapı mühendisi kardeş, Fox River Eyaletinde ünlü bir hapishaneden kaçırmaya karar veririr.

Plan oldukça kafanızı karıştıracak, ama yok artık diyeceğiniz bir serüvenle sizi de sürükleyecek.

Ardı kesilmeyen olaylar, büyük bir plan, büyük bir kaçış…

TÜRLER: Suç drama dizileri, drama, aksiyon ve macera

Şiddet ve Madde kullanımı içermektedir. 16 yaş ve üzeri izlemesi tavsiye edilmektedir.

3- BREAKİNG BEAD

Kanserden öleceğini öğrenen bir kimya öğretmeni, ailesinin geleceğini garanti altına almak için metamfetamin üretip satmak üzere eski bir öğrencisiyle kafa kafaya verir.

Olaylar bambaşka bir hal al ve dur durak bilmez.

İzlerken sıkılmayacağınız, harika bir dizi. Hemen izlemelisin!

TÜRLER: Suç drama, gerilim, amerikan…

4-PEAKY BLINDERS

Harika bir dönem dizisi olmak ile birlikte, izlemekten zevk alacağınız, sürekleyici bir dizi…

Birinci Dünya Savaşı sırasında devlete karşı gelen bahis çeteleri, komünistler ve devlet arasında büyük ve sürükleyen bir husumet söz konusu, ayrıca savaş sonrası İngiltere halkının nasıl parçalandığını anlatıyor. Böylece çetenin alığı rüşvetler azalıyor ve işleri yolunda gitmiyor.

Dizi sizi sürekli kendine çekmeyi başarıyor ve bir bölüm daha bir bölüm daha diye diye bir çırpıda bitirmek istiyorsunuz.

Keyifli seyirler şimdiden.

5- SEE

See, günümüzden uzak bir gelecekte geçiyor. Dizide, görme yetisini yitiren insanlığın , hayatta kalmak için yeni yollar aramasını konu ediniyor. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştırıyor. Dizinin başrolünü Game of Thrones’ta canlandırdığı Kahl Drogo karakteri ile dikkatleri çeken Jason Momoa üstleniyor. Momoa’nın korkusuz savaşçı Baba Voss rolünü üstlendiği See’nin senaryosunu Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight ile Açlık Oyunları serisinin son üç filminin yönetmen koltuğunda oturan Francis Lawrence birlikte kaleme alıyor. İlk sezon 8 bölümden oluşan See’nin yürütücü yapımcılığını Knight, Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping ve Kristen Campo üstleniyor.