THE ROOM – ODA (Fantastik- Gerilim)

Film bir çiftin dileklerini gerçekleştiren bir oda keşfetmesiyle başlıyor. Mate ve kate şehrin uzağında bir ev satın alırlar. Satın aldıkları evin odalarından birinde istedikleri her şeye ulaştıklarını fark ederler. Peki sizce bu oda hayatlarına nasıl bir yön verecektir?

Cevabı bulmak için, iyi seyiler…

TENET

Tenet, dünyayı kurtarmak için çabalayan bir kahramanın hikayesini konu ediniyor.

Bilim kurgu ve aksiyon türlerinde film sevenler için harika bir film.

Gerçek zamanın ötesinde uluslararası casusluk görevini yerine getirmeye çalışan dünya kahramanı, dünyayı kurtarabilmek için savaşı kazanabilecek mi?

3. Dünya savaşından sonra daha büyük bir tehlike arz eden alacakaranlık dünyasındaki zorlu yolculuk, kahramanı durdurabilecek mi dersiniz?

HAYALLERİN PEŞİNDE

Tam bir macera ve dram türü olan filmin baş kahramanı Zak, down sendromlu 22 yaşında bir gençtir. En büyük hayali ise büyük, ünlü bir güreşçi olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirebilmek için bulunduğu bakımevinden firar eder. Güreş okuluna girmeye kafasına koyan 22 yaşındaki down sendromlu Zak, yolculuğu sırasında haydur Tyler ile tanışır. Tyler filmde Zak’in hem arkadaşı hemde koçu olacaktır. Bakalım hayallerini gerçekleştirebilecekler mi ?

GEÇİT – PORTAL

Korku türündeki Portal filminde hırslı bir hayalet avcısı olan Steven, çok riskli bir ritüel gerçekleştirir. Bu ritüel, Steven ve ekibinin öteki tarafa geçmelerini sağlayan bir kapının açılmasının sağlar. Ancak bu durum beklenmedik sonuçlar doğurur. Kendilerini bir anda eski bir şeytani güçle karşı karşıya bulan Steve ve ekibi, hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalır.